שערים חשמליים

עין-דור שערים מתמחה בכל סוגי עבודות המתכת, האלומיניום הנירוסטה והזכוכית, עם דגש על התאמה אישית של הפרויקטים לפי דרישות הלקוחות והתנאים בשטח. המקצועיות, הדייקנות ויכולת התכנון והביצוע המוקפדת, מאפשרים לחברה לספק מוצרים ייחודיים וחזקים במיוחד.

בזכות שימוש עקבי בחומרי הגלם הטובים בשוק ובייצור כחול לבן בלבד, כל אחד ואחד מלקוחותינו נהנה מאיכות מקסימלית, הנשמרת לאורך זמן.

שערים8

הבחירה בשער חשמלי כשער שיעמוד בכניסה לבית שלכם עונה על שני צרכים עיקריים.
הצורך הראשון הוא פרקטי ביותר – הגנה על הבית מפני פריצות, ומניעת פגיעה ברכוש הנמצא מחוץ לבית.
הצורך השני הוא צורך עיצובי יותר – שערים חשמליים מוסיפים דקורטיביות ייחודית המשפיעה המון על העיצוב החיצוני של הבית, והופכת אותו מבית במראה פשוט לבית עם מראה מפואר יותר.
חשוב לבחור חברה שתהיה בעלת יכולות תכנון, הנדסה וביצוע איכותיות ותבטיח פתרון עיצובי שלם.

אנחנו בעין דור שערים מתמחים ב-4 סוגי שערים חשמליים, שהם גם השכיחים ביותר:
שער כנפיים  – נחשב כיום לשער הפופולרי ביותר בשוק, מכיוון והוא יחסית פשוט לטיפול, ונפתח במהירות בשל היותו מורכב משתי יחידות הנפתחות יחד. מתאים בעיקר עבור חניונים וכניסה למפעלים.
שער נגרר – שער המורכב על גבי מסילה תחתונה או מסילה עליונה הנושאת את משקל השער ומעניקה לו יציבות ועמידות לאורך זמן.
שער קונזולי – שער שמרחף באוויר ללא מסילה בקרקע ומיועד למקומות שבהם הקרקע אינה מפולסת או סלולה. שערים אלו כבדים במיוחד ומהווים פתרון מושלם למניעת כניסת רכבים זרים למבני ציבור, בנייני מגורים ויישובים.
שער הרמה – השער הנפוץ ביותר בישראל. הוא בנוי משלבים העשויים מברזל או מאלומיניום, ומתרומם כלפיי מעלה בעזרת מנוע חשמלי. שערי הרמה קלים לתפעול ושקטים במיוחד, ומתאימים למקומות עם כניסה צרה.

בבחירת שער חשמלי לביתכם, חשוב לשים לב למהירות התגובה וכן למשך הפעולה של הסגירה והפתיחה, שתהיה קריטית לדיירים בבית לאחר ההתקנה. בנוסף, חשוב לדעת האם השער לא רק נסגר לבד, אלא גם ננעל לבד באופן אוטומטי. וכמובן, לשים דגש על חיישנים איכותיים, שידעו לזהות נוכחות של בני אדם, בע"ח ועצמים שונים בתוך מרחב הפתיחה והסגירה של השער, ולבדוק את איכות הפעולה של החיישנים גם בתאורת לילה.

לקבלת יעוץ אישי על שער חשמלי שיתאים בדיוק לצורכי הבית או העסק שלכם,
צרו קשר במייל [email protected] או חייגו 1700-551-751.

שתף את המאמר

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email