יציקות אלומיניום בעיצוב אישי

עין-דור שערים מתמחה בכל סוגי עבודות המתכת, האלומיניום הנירוסטה והזכוכית, עם דגש על התאמה אישית של הפרויקטים לפי דרישות הלקוחות והתנאים בשטח. המקצועיות, הדייקנות ויכולת התכנון והביצוע המוקפדת, מאפשרים לחברה לספק מוצרים ייחודיים וחזקים במיוחד.

בזכות שימוש עקבי בחומרי הגלם הטובים בשוק ובייצור כחול לבן בלבד, כל אחד ואחד מלקוחותינו נהנה מאיכות מקסימלית, הנשמרת לאורך זמן.

1
תהליך עיצוב שערים וגדרות לבית שלך חייב להתבצע בשיתוף פעולה מלא בנינו – היוצרים, לבינך – הלקוח. לרוב עוד לפני שהחלטת על בניית השערים לבית, במחשבות ידעת איך השערים יראו. אולי ראית את השער אצל השכן או אפילו שכרת אדריכלית שתעצב את השערים החשמליים בהתאמה מדויקת לבית.
 
מקרה אחד שזכור לי היטב קרה כאשר הלקוח ביקש לשלב בשער יציקה של רימונים. אין כזה דבר יציקה של רימונים ולכן היינו צריכים להכין גלופה שתהפוך לתבנית ולבסוף הרימונים יופיע כחלק אינטגרלי בשער. עיצוב הרימונים נעשה ביד כמובן, כדי שיתאים לשער שהלקוח ביקש, והנה לפניכם התוצאה:
 

השער בתמונה הוא שער חשמלי הנפתח כלפי מעלה עם שלט רחוק, הרימונים שולבו יחד עם זכוכית חלבית ויצרו אפקט עומק לשער היפיפה הזה!

 

 
כמובן שגם לשער הולכי הרגל הוספנו את יציקות הרימונים המיוחדות האלו.
מכאן שכל עיצוב העולה על דעתך ניתן לשלב בחלק מהעבודה. אם בשער חשמלי או בשער הלכי רגל, כמו כן בפרגולות מעקות ואפילו בגדרות!
ליצירת קשר לקבלת הצעת מחיר או יעוץ אישי חייגו 1700-551-751 או במייל [email protected]

שתף את המאמר

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email