שירותי החברה

עין-דור שערים מתמחה בכל סוגי עבודות המתכת, האלומיניום הנירוסטה והזכוכית, עם דגש על התאמה אישית של הפרויקטים לפי דרישות הלקוחות והתנאים בשטח. המקצועיות, הדייקנות ויכולת התכנון והביצוע המוקפדת, מאפשרים לחברה לספק מוצרים ייחודיים וחזקים במיוחד.

בזכות שימוש עקבי בחומרי הגלם הטובים בשוק ובייצור כחול לבן בלבד, כל אחד ואחד מלקוחותינו נהנה מאיכות מקסימלית, הנשמרת לאורך זמן.

שערים

שער כניסה, שער לרכב או שער חשמלי: השער הוא החזית של הבית או העסק, ובחירתו צריכה להתאים באופן מושלם הן לצרכים הפונקציונליים והן להעדפות העיצוב של בעליו. אנו בשערי עין דור, מקצוענים בעיצוב ותכנון שערי מתכת או אלומיניום מכל סוג: שערים להולכי רגל ולרכב, שערים חשמליים, שערי כנף, שערים עם שלט או זיהוי לוחיות, פתיחה טלפונית ועוד.

מעקות

בשערי עין דור, כל דבר הניתן לציור, ניתן גם לייצור. גרם המדרגות הנמצא בתוך הבית יכול לקבל חותם אישי באמצעות עבודות העיצוב הייחודיות שלנו. אנו יודעים להוציא אל הפועל כל רעיון עיצובי במתכת ובאלומיניום באמצעות עבודות נפחות הנעשות ביד אומן. בין אם אתם מעדיפים גימור מודרני, חלק ונקי ובין אם שילובי אלמנטים בבחירה אישית, אנו הבחירה המקצועית ביותר: ביכולתנו להוציא אל הפועל כל פרויקט המשלב תכנון והתקנת מדרגות ומעקות, באופן מושלם.

גדרות

מטרתה של הגדר היא לייצר הפרדה בין חלקי החוץ והפנים או בין אגפים שונים, אך העיצוב שלה יכול לספק גם מענה אסתטי נעים המתאים לעיצוב הכולל של הבית. אתנו תוכלו ליצור כל גדר שתרצו, בעיצוב אישי, במגוון סגנונות ובאיכות שתחזיק מעמד בכל תנאי מזג אוויר, לאורך זמן.

מעקות
בשילוב זכוכית

בתהליך יצור השערים, וגדרות אלומיניום ומתכת אנו משלבים לעתים זכוכית חלבית טריפלקס ו\או יציקות אלומיניום , הכול לפי תכנון מוקדם עם הלקוח ולאחר סיכום הסקיצות , ונכנסים לשלב היצור ובנוסף אנו מספקים יציקות אלומיניום מיוחדות בעיצוב אישי ע"י גילוף שבלונות ייחודיות לפי רצון הלקוח זה להפוך רעיון למציאות

סורגים

סורגים שנועדו לשמירה על הבית, אינם חייבים להכביד על העיצוב ואף יכולים להחמיא לו. אצלנו תוכלו לבחור סורגים בעיצוב אישי וייחודי, שיתאים באופן מושלם לצרכים ולעיצוב המבנה. בנוסף, בזכות חומרי הגלם האיכותיים ביותר בישראל, הסורגים שלנו עמידים וחזקים ויוכלו לספק לכם את ההגנה הנדרשת לצד סגנון דקורטיבי, מרשים ואלגנטי.

מדרגות

מדרגות צפות – מרחפות, בשילוב עץ, ספירליות, גבוהות – כל גרם מדרגות שתרצו ניתן לביצוע אצלנו, בשערי עין דור. אנו מקצוענים בתכנון מדויק של מדרגות מתכת בשילוב עץ או זכוכית, המתאימות באופן מושלם לחלל המבנה. כמו שאר המוצרים שלנו, גם המדרגות מורכבות בשטח באופן מודולרי, עם ברגים וללא עבודת ריתוך בזמן ההרכבה.

פרגולות

בין אם אתם מעדיפים פרגולה מרחפת ללא רגליים, ובין אם פרגולה מסורתית – בתכנון פרגולה ישנה חשיבות עליונה לבטיחות ומקצועיות. אנו בשערי עין דור, מקפידים על בניית פרגולות אלומיניום או מפלדה בכל סגנון שתרצו ולפי רמת ההצללה הדרושה, בעבודה אמינה, מתוכננת היטב ובביצוע מושלם בשטח ללא צורך בריתוך לאחרי הצביעה .

אומנות

בעין דור שערים יש ניסיון עשיר בעיצוב בתחום השוק הפרטי. יד ביד עם הלקוח החל משלב התכנון הראשוני ועד הספקת המוצר והתקנתו בבית הלקוח. לרשות חברתנו עומדת מיטב הטכנולוגיה לעיבוד אלומיניום ומתכת – "אין דבר העומד בפני הדמיון" – מה שניתן לצייר על הנייר ניתן להפוך למציאות בביתכם.

אלומיניום

בתהליך יצור השערים, וגדרות אלומיניום ומתכת אנו משלבים לעתים זכוכית חלבית טריפלקס ו\או יציקות אלומיניום , הכול לפי תכנון מוקדם עם הלקוח ולאחר סיכום הסקיצות , ונכנסים לשלב היצור ובנוסף אנו מספקים יציקות אלומיניום מיוחדות בעיצוב אישי ע"י גילוף שבלונות ייחודיות לפי רצון הלקוח זה להפוך רעיון למציאות