אודות

חברת עין-דור שערים הוקמה בשנת 2006, ומאז ועד היום נחשבת לאחת החברות המובילות באזור הדרום לתכנון, ומתמחה בכל סוגי עבודות המתכת, האלומיניום הנירוסטה והזכוכית, עם דגש על התאמה אישית של הפרויקטים לפי דרישות הלקוחות והתנאים בשטח.

החברה מספקת מענה מקצועי ובלתי מתפשר בתחום וצברה מוניטין בזכות היחס האישי, המקצועיות, המומחיות, הדייקנות, יכולת התכנון והביצוע המוקפדת, בעבודה מול לקוחות פרטיים ומול מוסדות מאזור הדרום והמרכז. בנוסף לכל אלו החברה מספקת מוצרים ייחודיים וחזקים במיוחד, בזכות שימוש עקבי בחומרי הגלם הטובים בשוק ובייצור כחול לבן בלבד, כל אחד ואחד מלקוחותינו נהנה מאיכות מקסימלית, הנשמרת לאורך זמן.

קישורים נפוצים:

עין-דור שערים הוקמה על ידי פרץ חדאד, לאחר שצבר שנים רבות של ניסיון בתחום המתכת והמכניקה. כבעל ראייה מרחבית תלת ממדית וכמי שאוהב את תחום העיצוב והיצירה, יכול פרץ ליצור כל פריט המשלב מתכת ואלומיניום וכבר בצעירותו המציא מכונה משוכללת לקטיף שום, שהשאירה את חותמה בתעשיית החקלאות עד היום הודות ליצירתיות, החשיבה יוצאת הדופן ויכולת הביצוע המרשימה.

החברה מבצעת פרויקטים ללקוחות פרטיים, למוסדות ולארגונים, בדגש על נופך אישי, לצד תכנון מדויק ומקצועי המתאים בדיוק לחזון העיצובי, תוך התחשבות בתנאים האדריכליים בשטח.

חומרי הגלם
מהטובים בתחום
אחיזת צבע מצוינת
ועמידות מקסימלית

עין דור שערים דוגלת במצוינות, ורבים יעידו כי עד שהמוצר אינו מושלם ועונה על ציפיותיו של פרץ  הוא אינו יוצא מתחומי המפעל. החברה מקפידה לרכוש חומרי גלם המיוצרים בישראל בלבד, בניגוד לחברות רבות בתחום המנסות לחסוך בכספים ומייבאות מוצרים נחותים, בעין-דור שערים כל התוצרת היא ישראלית החל מהפרופיל הקטן ביותר. מסיבה זו, החברה מתחייבת לאיכות גבוהה, העומדת במבחן הזמן עם עמידות וחוזק למשך עשרות שנים.

כל תוצרי המתכת של החברה נצבעים בצביעה אלקטרוסטטית בתנור, המעלה את איכות הצביעה והמוצר ומאפשרת קבלת מוצרים נקיים וחלקים, ברמת גימור מקסימלית. מוצרי האלומיניום עוברים תהליך כימי בשם פסיפציה, המקנה אחיזת צבע מעולה ועמידות בכל מזג אוויר.

תכנון מוקפד
המאפשר הרכבה
מודולרית בשטח

עבודות החברה מתבצעות במפעל אשר ממוקם במושב בית הגדי, משם יוצא המוצר המוגמר למוסדות ולבתים ברחבי הארץ כאשר הוא מוכן להרכבה בשטח. בעין-דור שערים אין עבודות ריתוך המתבצעות לאחר קבלת המוצר מהצבע – כל ההרכבה נעשית בצורה מודולרית כחלקי לגו, בהתאמה מושלמת הודות לתכנון המדויק והמקצועיות המאפיינים את החברה

עד כה, אלפי בתים פרטיים ודירות ברחבי אזור הדרום ומרכז הארץ בחרו בעין-דור שערים לביצוע עבודות באמינות ומקצועיות, לצד מוסדות כדוגמת אוניברסיטת בן גוריון, המכללה הטכנולוגית בבאר שבע וחברות יזמות ובנייה מובילות בישראל.